Новини

Д О Р У Ч Е Н Н Я ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

За підсумками наради від 15.10.2019 за участі представників  Канівської районної державної адміністрації,  Канівської районної ради,  сільської ради Таганчанської об'єднаної територіальної громади

11:57 18.10.2019

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні батьки! Просимо Вас до 18 жовтня 2019 року оплатити харчування згідно квитанції, яку отримав кожен учень. Учні, які не сплатили  за харчування по квитанції з 21 жовтня харчуватись не будуть.

12:09 16.10.2019

Зі святом, рідне село!

Шановна громадо! 14 жовтня наше рідне с.Таганча відзначає День народження! День нашого села – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися у нашому мальовничому селі з неповторним українським колоритом і традиціями.

16:41 10.10.2019

6 жовтня День вчителя (День працівників освіти )

Свято День вчителя в Україні - День працівників освіти, відзначається у першу неділю жовтня. Встановлено Указом Президента України в 1994 році. Святкування і привітання вчителів на День вчителя проводяться напередодні у всіх освітніх установах країни.

10:51 04.10.2019